URA2405LD-30WHR3
- Артикул производителя:
- URA2405LD-30WHR3
- Краткое описание:
- ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 3A, 3A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.02" L x 1.03" W x 0.65" H (51.4mm x 26.2mm x 16.5mm)
- Standard Number :
- 60950-1; 62368-1
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V