URA4805LD-30WR3
Артикул производителя:
URA4805LD-30WR3
Производитель/Бренд:
Mornsun America, LLC
Краткое описание:
ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Производитель :
Mornsun America, LLC
Категория товара :
DC DC Converters
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, cURus, UKCA
Control Features :
Current - Output (Max) :
3A, 3A
Efficiency :
86%
Features :
Adjustable Output
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
30 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Standard Number :
62368-1; 60950-1
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
5V