URA2405LD-30WR3
- Артикул производителя:
- URA2405LD-30WR3
- Краткое описание:
- ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, UKCA
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 3A, 3A
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- Adjustable Output
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
- Standard Number :
- 62368-1; 60950-1
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V