PS-500-150-GY-S
- Артикул производителя:
- PS-500-150-GY-S
- Производитель/Бренд:
- Brady Corporation
- Краткое описание:
- SLEEVE, 0.5 IN DIA X 1.5 IN W
- Производитель :
- Brady Corporation
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Gray
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.45" (4.8mm ~ 11.4mm)