IMM0524D12
- Артикул производителя:
- IMM0524D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 5W
- Current - Output (Max) :
- 208mA, 208mA
- Efficiency :
- 82%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 100°C (With Derating)
- Package / Case :
- 9-SIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 1.02" L x 0.36" W x 0.49" H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V