JCD0448D15
- Артикул производителя:
- JCD0448D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 4W
- Current - Output (Max) :
- 133mA
- Efficiency :
- 83%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 4 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 72V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V