ISM0112D15
- Артикул производителя:
- ISM0112D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 1W
- Current - Output (Max) :
- 33mA, 33mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V