JTE0348D24
- Артикул производителя:
- JTE0348D24
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 3W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 63mA, 63mA
- Efficiency :
- 79%
- Features :
- SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 8 Leads
- Power (Watts) :
- 3 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V