URF2415LP-20WR3
- Артикул производителя:
- URF2415LP-20WR3
- Краткое описание:
- ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
- Approval Agency :
- CE, cURus, EN, IEC, UKCA, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1.33A
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- Adjustable Output, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V