URB2424YMD-10WR3
- Артикул производителя:
- URB2424YMD-10WR3
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 10W
- Current - Output (Max) :
- 416mA
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.46" H (25.4mm x 25.4mm x 11.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V