ISV0212D12
- Артикул производителя:
- ISV0212D12
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 2W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 83mA, 83mA
- Efficiency :
- 79%
- Features :
- Remote On/Off
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 75°C
- Package / Case :
- 6-SMD Module
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.58" L x 0.57" W x 0.35" H (14.7mm x 14.4mm x 9.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V