QA123H-1509R3
- Артикул производителя:
- QA123H-1509R3
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- DC/DC CONVERTER 12V 15/-9.0V 2.4
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 100mA, 100mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 10-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.08" L x 0.37" W x 0.47" H (27.4mm x 9.5mm x 12.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 13.2V
- Voltage - Input (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V