K7812W-500R3
- Артикул производителя:
- K7812W-500R3
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, EN, UKCA
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 500mA, 150mA
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 3-SIP Module
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Non-Isolated PoL Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 8V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V