K78L12-500R3
- Артикул производителя:
- K78L12-500R3
- Краткое описание:
- LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 91%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Size / Dimension :
- 0.39" L x 0.28" W x 0.43" H (10.0mm x 7.2mm x 11.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 15V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 12V