QSB60024S28
- Артикул производителя:
- QSB60024S28
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 28V 602W
- Current - Output (Max) :
- 21.5A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 602 W
- Size / Dimension :
- 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 28V