0RQP-X5M12BG
- Артикул производителя:
- 0RQP-X5M12BG
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC-DC 48-60VIN 12V 125AOUT 1500W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CSA, UL
- Control Features :
- Enable, Active Low
- Current - Output (Max) :
- 125A
- Efficiency :
- 97.3%
- Features :
- Baseplate, Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 1.5 kW
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 1.45" W x 0.57" H (58.4mm x 36.8mm x 14.5mm)
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 60V
- Voltage - Input (Min) :
- 48V
- Voltage - Isolation :
- 500 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V