MGDSK35HC
- Артикул производителя:
- MGDSK35HC
- Current - Output (Max) :
- 7A
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Package / Case :
- 17-DIP Module
- Power (Watts) :
- 35 W
- Size / Dimension :
- 2.88" L x 1.90" W x 0.49" H (73.3mm x 48.3mm x 12.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V