TEN 60-7225WIR
- Артикул производителя:
- TEN 60-7225WIR
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-24V 60W
- Current - Output (Max) :
- 1.25A, 1.25A
- Efficiency :
- 91%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-DIP Module
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.60" W x 1.00" H (50.8mm x 40.7mm x 25.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 160V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V