MGDSK25OF
- Артикул производителя:
- MGDSK25OF
- Current - Output (Max) :
- 1.67A
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Remote On/Off
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Package / Case :
- 8-DIP Module
- Power (Watts) :
- 25 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 2.00" W x 0.50" H (50.8mm x 50.8mm x 12.7mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 40V
- Voltage - Input (Min) :
- 16V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V