ECLB75W-24D15
- Артикул производителя:
- ECLB75W-24D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 75W
- Current - Output (Max) :
- 2.5A, 2.5A
- Efficiency :
- 91%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 75 W
- Size / Dimension :
- 2.05" L x 1.20" W x 0.40" H (52.0mm x 30.5mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V