THN 20-4823WIR
- Артикул производителя:
- THN 20-4823WIR
- Краткое описание:
- 20 WATT DC/DC CONVERTER, RAILWAY
- Applications :
- ITE (Commercial), Railway
- Current - Output (Max) :
- 667mA, 667mA
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
- Standard Number :
- 50155; 62368-1
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V