ECLB40W-48D12
- Артикул производителя:
- ECLB40W-48D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 40W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 1.667A, 1.667A
- Efficiency :
- 89.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 40 W
- Size / Dimension :
- 2.05" L x 1.20" W x 0.40" H (52.0mm x 30.5mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V