MTWA4-48-15
- Артикул производителя:
- MTWA4-48-15
- Current - Output (Max) :
- 117mA, 117mA
- Efficiency :
- 82%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 16-DIP Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 3.5 W
- Size / Dimension :
- 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V