JMR0348D12
- Артикул производителя:
- JMR0348D12
- Краткое описание:
- DUAL O/P DC-DC PCB MOUNT MEDICAL
- Current - Output (Max) :
- 146mA, 146mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 3.5 W
- Size / Dimension :
- 0.96" L x 0.58" W x 0.43" H (24.4mm x 14.7mm x 10.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V