RHV2-0512D/R20
- Артикул производителя:
- RHV2-0512D/R20
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 2W
- Current - Output (Max) :
- 84mA, 84mA
- Efficiency :
- 75%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 16-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Size / Dimension :
- 1.77" L x 0.59" W x 0.67" H (45.0mm x 15.0mm x 17.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 20 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V