PYBE10-Q48-D12
- Артикул производителя:
- PYBE10-Q48-D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 10W
- Current - Output (Max) :
- 416mA, 416mA
- Efficiency :
- 87%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 9 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V