PUZ3-D5-D12-D
- Артикул производителя:
- PUZ3-D5-D12-D
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 3W
- Current - Output (Max) :
- 125mA, 125mA
- Efficiency :
- 76%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 9V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V