PCN1-S5-D12-S
- Артикул производителя:
- PCN1-S5-D12-S
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 1W
- Current - Output (Max) :
- 42mA, 42mA
- Efficiency :
- 78%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 1 W
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.5mm x 7.2mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 5.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V