30EFL24-24W-I/O-RB
- Артикул производителя:
- 30EFL24-24W-I/O-RB
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- EFL-SERIES FLOATING-HOT-DECK POW
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1A, 50mA, 50mA, 500µA
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 4
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 28-DIP Module
- Power (Watts) :
- 28 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.99" L x 1.63" W x 1.50" H (177.6mm x 41.3mm x 38.1mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 24V
- Voltage - Input (Min) :
- Voltage - Isolation :
- 30 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V
- Voltage - Output 2 :
- 15V
- Voltage - Output 3 :
- 5.1V