15FL12-12W-I/O
- Артикул производителя:
- 15FL12-12W-I/O
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- FL-SERIES FLOATING-HOT-DECK POWE
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cUL, cURus, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1A, 10mA, 10mA
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 3
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 14-DIP Module
- Power (Watts) :
- 12 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.70" L x 1.50" W x 1.17" H (144.8mm x 38.1mm x 29.8mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 12V
- Voltage - Input (Min) :
- Voltage - Isolation :
- 15 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V
- Voltage - Output 2 :
- -15V
- Voltage - Output 3 :
- 5.6V