BCM6123T60E10A5T00
- Артикул производителя:
- BCM6123T60E10A5T00
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 9V 1500W
- Current - Output (Max) :
- 150A
- Efficiency :
- 97.6%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module
- Power (Watts) :
- 1500 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 0.99" W x 0.29" H (61.0mm x 25.1mm x 7.3mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 60V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 9V