MGDSK10QC
- Артикул производителя:
- MGDSK10QC
- Current - Output (Max) :
- 2A
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Package / Case :
- 8-DIP Module, 4 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.58" L x 1.03" W x 0.33" H (40.3mm x 26.3mm x 8.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 140V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V