TEL 12-4815WI
- Артикул производителя:
- TEL 12-4815WI
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Efficiency :
- 88%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 12 W
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.54" W x 0.40" H (23.8mm x 13.7mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.8 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V