PYBJ10-Q24-S12-M
- Артикул производителя:
- PYBJ10-Q24-S12-M
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 12V 10W
- Approval Agency :
- CB Scheme, IEC, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 833mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-SMD Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.59" L x 0.87" W x 0.28" H (40.2mm x 22.0mm x 7.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V