10A24-P30
- Артикул производителя:
- 10A24-P30
- Производитель/Бренд:
- Advanced Energy
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 10000V 15W
- Производитель :
- Advanced Energy
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 3mA
- Efficiency :
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Package / Case :
- Module
- Power (Watts) :
- 15 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.72" L x 1.52" W x 1.00" H (94.6mm x 38.7mm x 25.4mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- High Voltage - Non-Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 23V
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output 1 :
- 10000V