REM20-4815DW
- Артикул производителя:
- REM20-4815DW
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 20W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Current - Output (Max) :
- 667mA, 667mA
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V