THM 10-2413WI
- Артикул производителя:
- THM 10-2413WI
- Производитель/Бренд:
- Traco Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 10W
- Производитель :
- Traco Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- Medical
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 670mA
- Efficiency :
- 89%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V