RPA30-2412DAW/P
- Артикул производителя:
- RPA30-2412DAW/P
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 30W
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 1.25A, 1.25A
- Efficiency :
- 88%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V