REC3.5-1212DRW/R10/A
- Артикул производителя:
- REC3.5-1212DRW/R10/A
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Current - Output (Max) :
- 145mA, 145mA
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 24-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 3.5 W
- Size / Dimension :
- 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 18V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 10 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V