RPA20-2412DAW/P
- Артикул производителя:
- RPA20-2412DAW/P
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 20W
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 830mA, 830mA
- Efficiency :
- 88%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.6 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V