JHM0624D12
- Артикул производителя:
- JHM0624D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 6W
- Current - Output (Max) :
- 250mA, 250mA
- Efficiency :
- 83%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 100°C
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 30V
- Voltage - Input (Min) :
- 20V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V