TEL 10-2423WI
- Артикул производителя:
- TEL 10-2423WI
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 10W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 333mA, 333mA
- Efficiency :
- 87%
- Features :
- SCP
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 88°C (With Derating)
- Package / Case :
- 16-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V