JWE0624D12
- Артикул производителя:
- JWE0624D12
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 6W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 250mA, 250mA
- Efficiency :
- 86%
- Features :
- OCP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 16-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 6 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- 16-DIP
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V