IEU0324D12
- Артикул производителя:
- IEU0324D12
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-12V 3W
- Current - Output (Max) :
- 125mA, 125mA
- Efficiency :
- 86%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 12V