MGJ6D24H24MC-R7
- Артикул производителя:
- MGJ6D24H24MC-R7
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 24V 24V 6W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Current - Output (Max) :
- 125mA, 125mA
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 7-SMD Module
- Power (Watts) :
- 6 W
- Size / Dimension :
- 1.16" L x 0.89" W x 0.56" H (29.5mm x 22.6mm x 14.1mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 5.2 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V
- Voltage - Output 2 :
- 24V