S05HID3.3-1WH2
- Артикул производителя:
- S05HID3.3-1WH2
- Производитель/Бренд:
- HenLv Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 1W
- Производитель :
- HenLv Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 151mA, 151mA
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 7-SIP Module, 5 Leads
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 5.25V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.75V
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V