24IMX70-15-0TG
- Артикул производителя:
- 24IMX70-15-0TG
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 15V 90W
- Current - Output (Max) :
- 6A
- Efficiency :
- 90%
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C
- Power (Watts) :
- 90 W
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.50" W x 0.49" H (76.2mm x 63.5mm x 12.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 33.6V
- Voltage - Input (Min) :
- 15V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V