0RQB-30Y05LG
- Артикул производителя:
- 0RQB-30Y05LG
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER 5V 30W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 6A
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Quarter Brick
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.30" L x 1.45" W x 0.59" H (58.4mm x 36.8mm x 15.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Quarter Brick
- Type :
- Isolated Module, Conformal Coated
- Voltage - Input (Max) :
- 137.5V
- Voltage - Input (Min) :
- 16.8V
- Voltage - Isolation :
- 2.25 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V