PYB30-Q24-D15
- Артикул производителя:
- PYB30-Q24-D15
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 30W
- Current - Output (Max) :
- 1A, 1A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.60" W x 0.47" H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V