ISU0205D15-TR
- Артикул производителя:
- ISU0205D15-TR
- Производитель/Бренд:
- XP Power
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 2W
- Производитель :
- XP Power
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, UKCA, UL
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 67mA, 67mA
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- Remote On/Off, SCP
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 95°C (With Derating)
- Package / Case :
- 14-SMD Module, 7 Leads
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 12V
- Voltage - Input (Min) :
- 4.5V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V